Új hozzászólás Aktív témák

  • kazuma921

    aktív tag

    Sziasztok! Már más topikban és kérdezősködtem, próbálkoztam, és kaptam is pár választ, de hátha itt konkrétan találok személyes tapasztalattal rendelkező embert is! :R
    Játékra szeretnék venni új TV-t, mivel elköltöztünk, és a régi TV (LG 29MT48DF-PZ) az új távolságból már nagyon kicsinek tűnik. Ez a 720P-s eszköz nem egy világmegváltás, de elég alacsony válaszideje van, így tökéletesen megfelelt játékra (Xbox One X, ha ez fontos). Azonban legalább egy 49-50-es TV-t szeretnék nézni, és komoly pénzösszeg, és annak bővítése hiányában (nem tudok többet hozzátenni sajnos, 100.000 -115.000 a keret) az LG 50UK6300 MLB a legszimpatikusabb. A 49-es verzió IPS-es és nem true 4K, én pedig szeretem a sötétebb, mély tónusokat, ez az 50-es pedig VA paneles. A problémám az, hogy sehol nem találok személyes tapasztalattal rendelkező illetőt, aki esetleg be tudná mutatni ennek a TV csoportnak pontosan ezt a verzióját. RTINGS csinált kritikát, de csak a 49-es IPS változatról. A lényeg az lenne, hogy korrekt (nyilván nem tökéletes, profi) képminőség mellett tudjak játszani normális, szinte észrevehetetlen input lag mellett, kb. 20 ms. alatt. A displayspecifications oldala azt írja, hogy le lehet vinni 8 ms-re az input lagot, ami teljesen jó játékra, viszont van egy olyan érzésem hogy ez csak egy copy/paste adat a többi TV-ről, mivel tudtommal a VA panelek lassabbak, mint az IPS, de sajnos nem vagyok egy TV guru, lehet hülyeségeket beszélek. :(
    Van valaki, aki tud nyilatkozni erről a TV-ről, vagy hasonló árban ajánlani másikat, ami biztos megfelelne a számomra? Nem baj ha nem profi a TV, nyilván budget kiadásokról beszélek én is, egyszerűen szeretném ha nagyobb lenne, és minden menne úgy, mint régen. :C Minden jellegű választ köszönök!

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Új hozzászólás Aktív témák