Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz vond #57927 üzenetére

    Sajnos a legtöbb gyártó Tv-je cak DLNA képes. Én eddig egy-két Panával találkoztam csak eddig amik tudnak smb-t.

    - Szóval a PC-n (NAS-on vagy egyéb eszközön) "sima" fájlmegosztással megosztott mappáidat nem fogod látni. Kell telepíteni egy DLNA szervert (Nem klienst) a PC-re vagy egyéb eszközre és az abban megosztott videókat fogod látni! Nem feltétlenül kell ömlesztve látnod, van a WebOS-ben mappa nézet is, így pl a videókra kattintva a videó fájlokat tartalmazó mappákat fogod látni.

    - Hangsávot és felirat kezelés sok esetben problémás lehet DLNA-n keresztül, nagyban függ a DLNA szervertől is, hogy melyiket használod. Külső felirat (pl.: srt) megfelelő szerver esetén működik, hangsáv az nem igazán (bár talán mintha beszéltünk volna róla, hogy a saját LG-s Smartshare DLNA szerverrel tudja a Tv, de ezt én még speciel nem próbáltam, más DLNA szerverrel pedig még nem találkoztam amivel működött volna.

    - Mint mondtam nem jellemző tömegével a mai Tv-kre, hogy SMB képesek lennének.

Új hozzászólás Aktív témák