Új hozzászólás Aktív témák

  • tkesy

    őstag

    Nos, véleményem szerint:

    - Vettel / RB vb ismét borítékolható,
    - Alonso küzdhet, de valami még mindig hiányzik a Ferrari tempójából, és ha meg is találnák, akkor is még csak egálba lennének az RB-vel,
    - Mercedes láthatóan javult gumikezelés terén, de a vb-be érdemben nem tudnak beleszolni,
    - Lotus nagyon eltünt, és ha lesz még egy két ilyen versenyük, akkor KR elkezd másik csapat után nézni, de az utolsó két futam majdnem lehetetlen helyzetbe hozta őket,
    - az tisztán látszik, hogy kb ez a 3 (+ a Lotus, de nem tudom meddig) csapat egy másik ligába játszik sebesség terén,
    - a McLaren meg örülhet ha Force India-t képes lesz utolérni év végére, bár jelenleg úgy tünik, hogy inkább hátrafele kell figyelniük, mert a Torro lassan utoléri őket... nem voltak gyorsak se nedves, se száraz körülmények közt, valamint mindegy volt hány kiállással csinálják meg a futamot... talán Button-nak lehetett volna egy hajvány esélye, keményen indul... és ebben sem tévedtem sokat, sajnos...
    - a DRS ilyen formában túl nagy segítség ezen a pályán...*

    ja és meglepő módon nem fogytak a gumik...

    * ennek ellenére nem egy csapatnál nem érte el a max fordulatszámot 7. ben a motor, lehet a szél erősebb volt mint várták...

    [ Szerkesztve ]

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Új hozzászólás Aktív témák