Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    Akik a port.hu-t annyira hiányolják, azok a The movie database film információkat szolgáltató kiegészítőt ugye magyarra állították? Szal preferált nyelvet magyarra állították a beállításában s így ezzel együtt van hiányérzetük? Csak azért mert én egy ideje nem használtam adatbázist, szimplán a file eléréssel indítottam a filmeket (nem volt időm rendet tenni a filmek között, hát most volt) szóval minek után a port.hu nem működött, az alap the movie database-t használtam az adatbázis létrehozásához, de a beállításaiban magyarra állítottam, ugyan eléggé megtizedeltem a filmek számát, csak 104 film van, végig pörgetve szinte az összes filmhez magyar a borító, a filmcím, magyar a filmleírás még olyan filmhez is, mint pl. az Időbűnök, ami nálunk finoman fogalmazva sem volt túl sikeres. Továbbá magyar filmekhez magyar borító, leírás... Állítom, hogy fele annyi idő alatt (ha nem gyorsabban) végzett, mint a port.hu!
    Ugyanígy sorozatoknál a The TVDB, szintén beállításokban magyarra állítva. Eléggé sorozat kedvelő vagyok, inkább sorozatok, mint filmek, de a legtöbbet csak követem, tárolva nincs túl sokáig egy-egy rész, így azok vannak csak, ami nálam többször nézős. Bones, Columbo, How I met your mother rész címei magyarul, leírása magyarul, Jóbarátoknál valamiért csak az első évad van meg magyarul az adatbázisban, szóval itt sem annyira nagyon rossz az arány...

    szerk.: Ja igen! Ugye arra figyeltek filmeknél, sorozatoknál, hogy maga a file neve a film ill. sorozat nevével kezdődjön?! Meglehet hagyni a release nevet, (vagy a pontot szóköz helyett) csak olyat nem, aminél a film cím előtt van, pl. mwt release-ek ilyenek, ugyebár ott a formátum mwt-film neve...
    Továbbá amennyiben több részes filmről van szó, akkor úgy vettem észre bekavarhat az, ha a számozás után ismét egy szám áll. Film.cime.2.720p vagy film.cime.2.2015.720p stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák