Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz pc360 #74364 üzenetére

    Csak azért írtam a Deore szettet, mert az barátibb árban, de ha belefér az XT, az nyilván jobb. :)
    A fölé már felesleges menni szerintem hobbi szinten.
    A Yari csillapítását tekintve egy szinten van a Rebaval, de annál masszívabb felépítésű 35-ös becsúszókkal, a Reba meg 32-es. Persze egy picit nehezebb mint a Reba.
    A Fox 36-os villák inkább a Pike-al van pariban, a Yari kicsit egyszerűbb, de nem rossz villa. A súlyodhoz én inkább a Yari-t választanám mint egy Reba-t. A Revelation is 32-es, azt kihagynám. Az is motion control csillapítással rendelkezik minta Yari. Revelationból mondjuk van RCT3 verzió is.
    Nekem is volt U-turn Psylo még anno vagy 13 éve. :) Nagyon jó villa volt, vaj puha működéssel.

    Crytec210: Én a Budaörsi áruházban dolgoztam, azt ismerem, az egy katasztrófa volt. Persze nem állítom, hogy nem lehet belefutni kedves és tapasztalt dolgozókba, de ritka. Ha kicsit jobb fizetéseket adnának és jobban megbecsülnék a dolgozókat, akkor lehet, hogy jelentkezne oda 18-20 évesnél idősebb, tapasztaltabb ember is, de így, reménytelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák