Új hozzászólás Aktív témák

  • Nibiru

    tag

    válasz soldier2 #77735 üzenetére

    Az ilyesmi szinte mindig csak csalogató.Van belőle 1 db, vagy max. 5, utána meg sajnálják, nézz körül, vegyél mást. Konkrétan jártam én is így kétszer is nagyon régen. Egyik esetben már sajnálták, de elfogyott a termék, pedig nyitás után 12 perccel már a boltban voltam.Egy másik esetben pedig egy kicsomagolt bemutató darabot akartak rám sózni, amit 20%-ka leárazva hülye lettem volna megvenni, talán max. féláron. (Ez egy fényképezőgép volt konkrétan.) És természetesen nem tudtak másik üzletből átkérni és a készleteket sem látják, mert hogy az akció...
    Az anyjuk terebélyes w@laga, az.
    Az meg hogy a leárazások előtt felviszik az árakat és abból akcióznak, vagy az áthúzott árakon soha a büdös életben nem árulták a terméket, meg hogy a termékhez valami árukapcsolás van, szinte teljesen általános. Az USA-ban nem így van ott a készlet erejéig szinte minden le van árazva, de ott meg eltapossák egymást a vásárlók, meg összeverekednek. Ami nálunk megy, az teljességgel komolytalan, ami meg ott az tükrözi az emberi természet legalját, amitől könnyen válik az ember mizantróppá.
    (Ja meg ha romániából rendeled, akkor eleve minden olcsóbb.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák