Új hozzászólás Aktív témák

  • Kávé Kálmán

    tag

    válasz Deadzone41 #47803 üzenetére

    "Szerintem egy genével sose lesz értelme hőfokokkal bíbelődni. Úgysem tudod reprodukálni és úgy sem a babok hőmérsékletét mutatja."

    Ábszolúte így van szerintem is. A tipikus pörkölési mennyiség felfűtött dobhoz képesti tömege totál más, mint egy kommerciális szetup-nál. A használati leíráshoz ragaszkodva nincs esélye az embernek közelíteni egy klasszikus dobos pörkölő eredményéhez.Ez nem jelenti azt, hogy ötletelve ne lehetne odaverős pörköléseket reprodukálni a Gene-nel. Csak minden egyes paramétert szigorúan le kell jegyezni. Az analitikus gondolkodás sokat segít a "reprodukcióban" :-). Asszem három éve írtam vmelyik fórumon, hogy dobelőmelegítés fontos a Gene-nél és kényszerített leállítás valamint külső hűtés sokat segít. Akkor más Gene userek azt mondták hülye vagyok, mert elrontom a gépet, mert nem így áll a leírásban. A használati útmutatók egy átlag amerikainak készülnek.

    A tölcséres hallgatózás óriási!

    Apropó Amerika. Ők komálják a nyomásmérőnk számlapját :-):

    http://dailycoffeenews.com/2016/11/29/grouphead-manometer-for-manual-levers-takes-classics-to-the-cutting-edge/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák