Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    Sziasztok!

    Van egy Gaggia Baby-m (már a New, de még a nem programozható változat), még anno a ti ajánlásotokra vettem egy faszán kitakarított, felújítottat. Na szóval... nem voltam itthon pár hónapig, így kihasználatlanul hevert kb. december vége óta, nyilván tele csapvízzel. Ma reggel úgy gondoltam hogy givelek egy shotot ennek a kávé történetnek újra, bekapcsoltam és engedtem le vizet a gőzkaron (jó 2-3 pohárnyit, gyk egy fél tartálynyi vizet átfolyattam), az faszán le is ment, de a fejnél nagyon nem akar semmi se jönni. :( Valami dugulás lehet, nem tudom, először csak kevesebb víz jött - ugye alapjáraton kb. zuhanyzós szinten kéne jönnie, na most kb. féljáraton jött -, aztán miután megtöröltem már sehogy se akar jönni. A tartályból semmit se szív le szemmel láthatólag... gondolom felesleges nekem ezzel próbálkoznom, csak szervíz tudja javítani, nemde?

    Tudnátok ajánlani olyan szakit aki korrekten, értelmes árért meg tudná csinálni a szükséges javítást? Vidéki vagyok, szóval lehetőleg olyat aki vállal futáros történetet is.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák