Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz adp #34515 üzenetére

    USA géppel még az is gond, hogy ugye 110 voltos. Kicsit más a bekötése, mert ott párhuzamosan van kötve a két fűtőszál, a 220-240 voltosnál meg sorban. Vagy kell egy másfél kilowattos trafó 220 -> 110V (nagyon nem olcsó), vagy esetleg átalakítani, de akkor kell új pumpa és mágnestekercs ha jól gondolom. Valamint a tömege miatt a szállítás is Q drága. És még a vámon is megállítják, vámot is kell rá fizetni (postaköltséggel növelt vételárra 0% vám, 27% áfa, és 2000-5000 ft kezelési költség, attól függ hogy ki vámolja, a posta 200-ért, a DHL pl. 5000-ért csinálja). Úgyhogy nem biztos hogy meg tudod olyan olcsón venni, hogy megérje. EU-ból érdemesebb nézni, ilyenkor én az ebay.co.uk-t szoktam beírni, és keresés után oldalt van egy szűrő hogy UK only, European Union, Worldwide, azzal ki lehet szűrni az amerikás gépeket.
    Amúgy, ha minden jól megy, jövő héten nekem is lesz egy eladó Evo-m, lecsaptam kaligula baby milleniumjára.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák