Új hozzászólás Aktív témák

  • edk-

    őstag

    válasz pepe76 #10744 üzenetére

    Viszonylag új gaggiás vagyok, így mások biztos többet tudnak nálam, de amit eddig leszűrtem, az az, hogy egy Classic vagy Baby leginkább a helytelen kezelés miatt tud elromlani. A lényeg majdnem ugyanaz a két modellben (ha nem Dose vagy Twin a Baby, azokban elektronika is van). Belül az OPV különbözik, a Classicé masszívabb, a kazánra van rögzítve, szükség esetén könnyebben beszabályozható. De a pumpa, a kazán ugyanaz. A szerkezet egyszerű, mint a faék.

    Itt apró darabokra szedik.

    Megibásodás leginkább a vízkőtelenítés, visszaöblítés elmaradása miatti dugulás formájában jelentkezik. Azt nem tudom, a pumpa mennyire elromlós, egy új 4000 Ft és negyedóra alatt cserélhető házilag.

    Több helyen is kaphatók újonnan, persze lehet, hogy egy cég importálja.

    Nem találok például információkat arról, hogy a New Baby miben különbözik a Baby-től (mitől new?), volt-e fejlesztés rajtuk az utóbbi években, stb.

    Ami jó, azt nem kell fejleszteni. A partsguru robbantott ábráin tanulmányozhatod a különbségeket.

    Apró betűkkel a figyelmedbe ajánlom a lenti linket, ha mégiscsak szóba jöhet a használt.

    [ Szerkesztve ]

    "Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

Új hozzászólás Aktív témák