Új hozzászólás Aktív témák

  • Hannibhál

    őstag

    válasz Kukipapa_rr #15175 üzenetére

    Én a mérnöki létbe annyit vettem észre (ha nem gond hogy közbeokoskodom, nyilván IT-ba valószínűleg máshogy van), hogy 2 év után majd olyan tudást vártak el tőlem, ami 10+ éves tapasztalattal rendelkező kollégáknak van és le voltam nézve ha esetleg mertem kérdezni általuk nyilvánvalónak tartott dolgokat. De ez főleg a kisebb cégnél volt így, a nagyobb folyóról elnevezett cégnél inkább az volt hogy jól van az úgy, meg így szoktuk csinálni, egy ember volt aki el is magyarázta, hogy mit miért úgy csinál, többi helyen szokás volt. A mostani helyemen van VÉGRE az a hozzáállás, hogy nem tudhatok mindent, ezért ha kérdezek igyekeznek tanítani s nem néznek egy alkalmatlan fiatalnak s én sem érzem gáznak ha kérdezek és a feladatoknál sem érzem, hogy egyedül vagyok hagyva, hanem a hátam mögött ott a felettesem.
    Biztos vannak alkalmatlan fiatalok, de szerintem generációnként az arányok nem változnak nagyon, legalábbis a környezetemben én ezt látom, 1000-2000 emberre meg nem látok rá. Olyat láttam már hogy valaki 16 éve a cégnél van s csak ő tudta a termelőgépek programozását, s senkinek sem tanította meg nem véletlenül volt ő a termelésvezető :D
    Bocsi a közbekommentért :R

    Gépelés nem az erősségemasdsdk

Új hozzászólás Aktív témák