Új hozzászólás Aktív témák

  • Tav-Csoves

    őstag

    válasz kabelmania27 #24768 üzenetére

    Hévízi eset.
    Hát akkor elmesélem, mi történt velünk. Még 3 hónappal ezelőtt bekopogtak hozzánk, hogy elérhető az utcákban a 300 Mbit, mert az Invitel behúzta az optikát.
    Akkor még nem igen foglalkoztunk vele, egyéb dolgos teendőink végett...
    Kb egy hónapja néztem meg az invitel.hu-n hogy milyen lehetőségek vannak.
    Elkerekedett a szemem a boldogságtól, hogy a főoldalon milyen jó net csomagok vannak.
    Viszont miután beírtam az utca házszámom azt írta ki, hogy nincsen semmilyen ajánlat. Felhívtam őket, és mondták, hogy a 60-as net elérhető. Hát csomagmódosítást csináltunk, jött a szerelő, kicserélte a modemet, édesanyám jelenlétében, személyem távollétében.
    Miután hazaértem tudtam meg, hogy hiába a 60-as net, 20 Mbit helyett, amit az oldalon láttam, csak 5 Mbit a feltöltési sebesség..... :((
    Ezek után felhívtam az ügyfélszolgálatot, és ott azt közölték, hogy a mi utcákban nincs optika, - nem is volt - csak a dobozokat - elosztó állomásokat - cserélték, a koax kábel megmaradt, és igen, a modembe ugyanaz a koax kábel megy.

    Persze akkor is, és most is, átverve éreztem/érzem magam, de mivel nincs nagy különbség a havidíjjat illetően, így nem éltem panasszal.

    Esetleg Te, mint szakértő, vagy többiek, mit tudnátok javasolni?
    Köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák