Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz cocka #23878 üzenetére

    "Olyan alkoholos, vodkás, hígítós, lakkbenzines nem tudom mi keverék."
    Lenne pár tippem erre. :)) Mindenesetre elég egyedi felfedezés volt. ;]

    Most csak azért ilyenkor válaszolok, mert a Gránit "nem hagy békén" a "meglepetéseivel" még most sem, a hétvégére sem, pedig azt gondoltam lesz egy nyugodt hétvégém anélkül, hogy ne keljen megint írnom nekik egy levelet. :(((
    És itt sem kell majd végre Gránit "Bank" tapasztalatokat leírnom, de mégis:

    Gondoltam megnézem lefekvés előtt, hogy a Gránit kártyák ott vannak-e még az appban, addig nem jutottam el, mert az egyenlegem elkezdett lefele pörögni :Y

    Mondom mi történik itt..., de "csak" 20 Ft-al lett kevesebb, mert (szerintük) május 02-án "levontak" 20 Ft sms díjat, amivel csak annyi a baj, hogy április 30-a van. (tudom, értéknap, könyvelés stb., de akkor is)

    Beléptem a netbankban, ott sem volt egyéb infó, hogy mégis melyik sms-re vonták le, mivel az ebank aktiválásától fogva az iSMS lett alapértelmezettnek beállítva, tehát nem kérek sms-t, akkor sem, ha nem jön meg az iSMS.
    Lehet, hogy mégiscsak lesz annak a 6 napos ebank aktiválási hibának jelentősége, mert ugye ÜNNEPKOR sem tudtam beállítani az alapértelmezett iSMS-t, tehát lehet, hogy ez idő alatt valamelyik sms fizetős volt :F

    És itt a kép a május 02-ai terhelésről MA:

    És akkor még egy hasonlítás:
    Az UniCreditnél kapom postai úton, és elektronikusan is a számlakivonatokat díjmentesen.
    Ehhez képest a Gránitnál nem kaphatom postai úton díjmentesen, csak 300 Ft-os Postázási díjért. :(((

    Ez csak megemlítést ért, mert a Gránitnál nem fontos a papír alapú számla nekem annyira, és nem is érné meg 300 Ft-ért a kevés adat, mint forgalom miatt, hiszen forgalmam nem nagyon lesz náluk, ha nem vonnak majd le sok mindent maguktól.
    Viszont szerintem az minimum jogsértő, hogy postázási díjat kérnek, de nem néztem pontosan ennek utána.
    Viszont, ha díjmentes lenne, akkor azért kérném postán, mert én megnézem azért a kivonatokat, de legalábbis átfutok rajtuk mindig, és bizonyos okok miatt kinyomtatva van rájuk főleg szükségem.
    Jó hétvégét Mindenkinek! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák