Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz RR-13 #23881 üzenetére

    "levontak" 20 Ft sms díjat, amivel csak annyi a baj, hogy április 30-a van.

    Hát ezt a cib is így csinálja a szombatit vagy péntekre vagy hétfőre könyveli. Gondolom az is számít mikor történik a tranzakció, gondolom egy szombat esti vagy éjszakai már hétfőre könyvelődik, nem péntekre.

    tehát nem kérek sms-t, akkor sem, ha nem jön meg az iSMS.

    LOL, de akkor ha nem jön meg, be se tudsz lépni a sima netbankba. (HOVÁ?, tehát nem netbankban!)

    ez idő alatt valamelyik sms fizetős volt

    Tranzakciók jóváhagyásához ill. belépéshez küldött SMS-ek díjmentesek. Akkor is, ha papíron a számlacsomagban az SMS "nem támogatott".

    És mi a számlacsomag neve, amiben vagy?

    Ehhez képest a Gránitnál nem kaphatom postai úton díjmentesen, csak 300 Ft-os Postázási díjért.

    Anno az OTP-s számlakivonatokból összegyűlt vagy 200 oldal, alig vártam, hogy kidobjam, pedig akkor még inkább csak ATM-mel szenvedtem.
    Mert ahhoz képest, hogy Junior volt, csak az ingyenes számlavezetés volt "előnyös", az összes többi dologért fizetni kellett: limitmódosítás, PIN csere, egyenleglekérdezés, kp. felvét, SMS-ek havi díja, darabonkénti díja, átutalások díja, hú na, a netbanknak nem volt havi díja (akciósan elengedték), és nem kispályás díja volt az utalásoknak netbankon sem, valami 185-200 Ft/tranzakció, ami akkor is meg ma is iszonyat sok egy netbankos utalásért, ja és a bankkártyáért is fizetni kellett.
    Aztán 2006-ban úgy döntöttem, hogy köszönöm elég volt a lehúzásokból. MTV ostroma óta vagyok CIB-nél.

Új hozzászólás Aktív témák