Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz #71562240 #24354 üzenetére

    Nekem készre szerelt kábeleim vannak, de nagyon sokan használják a Nakamichi banánokat 2 csavaros rögzítéssel. Hogy lehet azt forrasztani?

    Ill. még valami jutott eszembe. Nemrég szereztem be Furutech kábeleket a surroundokhoz, amin Kácsában szerelt banánok vannak. Nem értek hozzá, nem is láttam még ilyent, de full gagyinak tűnik ez a fajta banán: két részből áll, amiket egymásba kell csavarni menettel, és a hátsó részébe csak bele van forrasztva a kábel. Tehát itt az egész banánon keresztül folyik az áram, a menetes összecsavart részen keresztül. Nem tudom mennyire vagyok érthető, este csinálok egy képet. Szóval van értelme lecserélni valami normálisra ezeket a banánokat, beleértve azt is, hogy surround funkcióhoz kellenek?

    Egyébként ugyanolyan keresztmetszet mellett is jócskán javított ez a kábel a surround hangzáson (főleg a magasak részletessége és a sokpontegy tér-érzet javult) a korábbi Neotech-hez képest. (barátnő szerint mintha itt csiripelnének a szobában - pont valami madarak voltak)

    [ Szerkesztve ]

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák