Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz gyurczy #31384 üzenetére

    Az a hangszóró kábel már nagyon drága nekem, abból a szükséges hossz kb. 42-45.000.-Ft lenne, ami majdnem egy havi fizetésem :O
    Ezért is írtam, hogy az csak érdekesség, de esetleg be is vállalnám, ha jó; de most első körben az RCA kábelekre koncentrálnék :B
    Egyébként a KÁCSA kábeleken is "túl vagyok", azokat is megnéztem, de ami ott is értelmes lenne, az a Silver Line széria, ami szintén jelentősen drágább a szükséges méretekben, mint az általam felsorolt 3 márka kábele.
    Mellesleg ha már annyit költenék egy kábelre, akkor igenis a márka is fontos lenne, akármennyire sznobság is :B
    Szóval továbbra is az a kérdésem, hogy a Acoustic Research ES-31; AudioQuest Alpha Snake; és a Profigold PROA5202 kábelek közül melyik a legjobb hangú kábel; vagyis melyik a legjobb választás?
    A bónuszkérdés pedig, hogy milyenek az olcsó, ezüstözött JAMO hangfalkábelek?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák