Új hozzászólás Aktív témák

  • zolaas

    senior tag

    válasz nagyfejü #3088 üzenetére

    Ez így ebben a formában jó nagy baromság. Kicsit tág a fogalom amibe belekötsz. persze, h nem utalunk előre olyan eladónak aki nullás vagy kevés illetve negatív értékelések sorozata áll. Aki nullás és baromira jó áron ad vmit, már gyanús. Persze, h nagyon oda kell figyelni. Én már több száz adás-vételt bonyolítottam le. Nagyon parázok, még a mai napig is. De kellő odafigyeléssel minimálisra lehet szűkíteni a kockázatot. Még mindíg marad a személyes átvétel. Ha meg úgy már drága, akkor tessék megvenni újban. 2x 3x annyiért. Akkor még mindíg olcsóbb lehet. Szóval sztm nem kell ettől különösebben darázni, csak ha nem vagy biztos a dologban ne utalj előre. Aztán vagy odaadják vagy nem. Mindenki maga felelőssége, h mit vállal be. tudnék azért mesélni. De inkább arról miért is nem szólnak, hogy milyenek az arányok? Hány sikeres adás-vételre jut 1 átbaszás? Már csak azért is, mert Magyarba amúgy is divat az átbaszás, félretájékoztatás, ne legyen illúziónk a nagy multik is ugyanúgy átkúrnak, csak ott legalább lehet reklamálni: :((( Nem beszélve a netes boltokról. Ott is nagyon oda kell figyelni, h mit honnan vesz az ember. De ebbe már nem mennék bele. A lényeg, hogy, ha félsz a használt dolgoktól, akkor vegyél újat, vagy nagyon körültekintően vásárolj, megbízható eladótól! - Mint én:D

    Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Új hozzászólás Aktív témák