Új hozzászólás Aktív témák

  • Saughassy

    aktív tag

    válasz LakiTomi #173275 üzenetére

    En par honapja vettem PB 2000Pro-t (meg az aremelkedes elott), de most pusztan ar teljesitmenyt nezve az itt emlegetett Arendal es a Monoprice lett a best buy.

    A pb2000 pro sajat dspje csak akkor eri meg az arat, ha kulon sztereozni akarsz, mert egy Audyssey32Pro sokkal jobb eredmenyt ad. Probaltam eloszor a sajatjaval tekerni es ugy raengedni a az Audysseyt, de rosszabb lett az eredmeny, igy kikapcsoltam. Viszont nekem a sztereo melle is kell a sub, ott pedig jol jon az allithatosag.

    A hangja egyelore felemas, a regi Triangle subom sokkal jobbnak tunik zenere, minden kulonosebb mericskeles es tologatas nelkul is, de nem csinaltam meg direkt keresztprobat, amikor megjott az SVS, akkor beraktam a helyere es azota az megy. Lehet az emlekek szepultek meg, folyamatban van egy osszehasonlito teszt, csak idom es kedvem legyen hozza.

    Az epitesi minoseg teljesen rendben van, nincs zorges, portzaj, igenytelen feluletmegmunkalas, de ahogy irtak, a magyar arak nem tunnek mar versenykepesnek.

Új hozzászólás Aktív témák