Új hozzászólás Aktív témák

  • LakiTomi

    tag

    Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsot. Ami megfogalmazódott bennem az az, hogy jó lenne ha lenne hozzá alkalmazás illetve lehetőség úgymond elmentett sablonokhoz, éjszakai zenehallgatás mód, film mód, erős basszus mód, lágy mód. Mivel a Denon X7200-n csak menüben lehet változtatni a szub szintjét, így elég macerás dedikált gomb nélkül ezt mindig állogatni. 2 darabhoz nem ragaszkodom, de ekkora térben talán jobb, mint egy nagyobb (nem tudom). Zene pop/rock lenne, semmi extra. A JBL már akkor kevés volt, amikor Cantonokra cseréltem a szettet, de nem volt rá időm vele foglalkozni. Átnéztem az általatok ajánlottakat, valóban jónak tűnnek, viszont tényleg fontos volna vagy egy távirányító, vagy egy alkalmazás. Találtam SVS PB 2000 PRO-t [link] 1100 Euróért, amihez van már alkalmazás is. Jókat írnak róla. Ebben a kategóriában mi még ami ajánlott a fentieket figyelembe véve? Szerintem reflexes mellett maradnák, talán univerzálisabb, helyem is van elhelyezni. Hallottam zártakat, nem győztek meg.

    [ Szerkesztve ]

    Az anyagi javak egyszer mind eltűnnek, megsemmisülnek. A végén csak az érzések és a szeretet marad.

Új hozzászólás Aktív témák