-
IT café
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
denesdr
addikt
válasz
ada19 #172914 üzenetére
Ha EQ-APO-ban módosítod a Cavern által kalkulált szűrést úgy, hogy kevesebb boostot rakjon a spektrumbeli beszakadások kompenzálására, akkor akár visszanyerheted az eredeti hangerődet is. A beszakadások amúgy is kevésbé zavaróak fülre mint a kiemelések.
A beszakadások kiküszöbölésére különbenis jobb módszer a hangfalak tologatása vagy az akusztikus kezelés, mert az elektronikus módszer zabálni tudja az erőforrásokat és sokszor olyasmire pazarlódik ami esetleg nem is annyira zavaró/hallható.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest