Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobak 27

    tag

    Köszönöm mindenkinek a segítséget. Elmondom mi lett és most van az, hogy fogom a fejem nem kicsit.
    Mint írtam, vettem egy Audioquest Forrest HDMI kábelt (új, legújabb verzió), hogy azt használom majd az ARC-hoz. Fel sem merült bennem, hogy a kábellel van probléma, ez volt az első, amit bedugtam.
    Olvasva itt a hozzászólásokat, rájöttem, hogy van itthon egy HAMA HDMI kábelem, ami nem új, de szerintem ugyanaz, mint amit linkeltetek.
    Végső elkeseredésemben bedugtam... nem írnám le, hogy mit mondtam, mert a tv azonnal felismerte, az erősítőt aktiváltam és minden tökéletesen működik, megy az ARC. Egyszerűen nem hiszem el, hogy az Audioquest ezt nem tudja, főleg, hogy szándékosan ilyet kértem, elmondtam, hogy erre használnám... Hétfőn azt hiszem felhívom őket, hogy ez így nem frankó és tegyék a kábelt ahová akarják.
    Még egyszer köszönöm mindenkinek, végül egy banális dolog volt a hiba, amit pont fixre vettem.
    Ja, azért kipróbáltam az erősítőt nagy felbontású filmmel meg hanggal, nem kis különbség van.

Új hozzászólás Aktív témák