Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    válasz zolaas #11477 üzenetére

    Az meglehet, hogy magát a kérdést helytelenül (túlságosan általánosítva) tettem fel, de ezek szerint - ha nem szó szerint veszed a szavaim - akkor érted magát a problémafelvetést, vagy nem? :U
    Ez nem népszítás. Mindössze arra vagyok kíváncsi, hogy ha - mint azt már többször, többen is írtátok - rengeteg tényezője van egy rendszer hangzásának, kezdve az erősítőtől, a forráson, a hangfalakon és kábelezésen át egészen az szobaakusztikáig, nem kifelejtve az abszolút szubjektív elemet: az egyéni ízlést; akkor mégis mi alapján lehet azt határozottan kijelenteni, hogy egy Onkyo jobb választás házimozira, mint egy Denon? :F
    Nem az a bajom, mikor két megnevezett modell közül, valós ismeretek alapján az egyiket ajánljátok a kérdező által preferált felhasználásra, hanem mikor valaki mindenfajta konkrét javaslat nélkül (se pontos erősítő vagy hangfaltípus) azt állítja általánosítva:"az Onkyo jobb mozira". :B
    Lehet, hogy szőrszálhasogatás, de az én szememet akkor is zavarja, hogy "1-2 elvakult titán" kvázi kőbe vésett szentírásként ír le ilyeneket olykor. :K
    És tudom, ez az én bajom, de akkor is ki kellett írnom magamból. Majd elmegyek pszichológushoz vele, és egy bőrdíványon panaszkodom ki magam arról, hogy a ph!-s fórumon egyesek számomra nehezen elfogadható dolgokat irkálnak. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák