Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Spec #83064 üzenetére

    Én egyébként azóta nem merek ilyet Lidl-ben venni, mióta a kezeim között a 30-as fúró szára beletört a gépbe 50 cm tégla fal átfúrása közben.
    Úgy beletört az SDS része, hogy ki se tudtuk piszkálni, szét kellett volna szedni szal ment vissza garanciába.

    A géphez adott fúrókkal meg úgy jártunk, hogy nem lehetett kivenni őket a gépből, rosszul volt megköszörülve az SDS részük...

    Van amit megéri LIDL-ben venni, van ami esetén havonta eltér az anyag minőség...inkább kifizetem arra a 3 fúró méretért a 10k hufot 1x amiket tényleg használok az 5 ből ( a többit nem használom), mint hogy tönkremenjen a gép, vagy kiessen egy egész napnyi munka idő.

    De ez csak az én tapasztalatom és egyébként parkside gépparkom van, meg van pl parkside lépcsős fúróm is, na az is jóval gyorsabban elkopott mint cégnél a kolléga makita lépcsősfúrója. Mármint ár-érték arányban nem jött ki a matek, annyival hamarabb.

    Persze ha csak évente 1x veszed elő és megéri imádkozni, be lehet próbálkozni, de ha fontos a munka, mindenképp olyankor álljál neki hogy legyen időd még aznap boltba menni csere darabért. :D

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák