Új hozzászólás Aktív témák

  • Freeman007

    aktív tag

    Sziasztok.

    Jó ideje szeretnék valami passzolós DAC/AMP-ot DT770 Pro-hoz, úgy tűnik most lesz is rá keret.
    Régebben kérdeztem, hogy hordozható DAC/AMP-nak mit ajánlotok, akkor a Sony PHA-1 volt a válasz.
    Momentán ilyen értékű kp nem áll rendelkezésemre erre a célra, max 60k. Ha pl 65k-ért van valami kihagyhatatlan akkor természetesen jöhet.
    Szeretnék egy kis hordozható AMP-ot is, bkercso linkelt párat egy érdeklődőnek néhány napja, nekem azok közül a Little Bear B-2 volt szimpatikus.

    Kérdéseim a következők lennének:
    Ki lehet-e hozni 50k-ból asztali DAC/AMP-ot (egybe vagy külön) + hordozhatónak a kismacit vagy inkább Sony Pha-1 (később ha lesz rá keret), ha a Sony tudja azt a minőséget hordozhatóba, mint az 50k-s asztali DAC/AMP (bár ezt kétlem..)
    Esetleg egyéb alternatíva?
    PC-ről lenne hajtva Gigabyte GA-G41M-ES2L alaplapi Realtek ALC887 @ Intel 82801GB ICH7 gyászos integrált hangkártyáról ...tudom, szerezzek be egy normális hangkártyát :)

    Előre is köszönök minden tanácsot :R

    "A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

Új hozzászólás Aktív témák