Új hozzászólás Aktív témák

  • Julot

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget / ajánlást kérnék, a szakmai hozzáértésetekre alapozva, mivel én csak egy egyszerű zenerajongó vagyok. Gyermekeim születése miatt már nem nagyon van alkalmam fejhallgató nélkül zenét hallgatnom, (csak akkor van időm rá, ha a gyerekek alszanak) és így elvesztem a "megszokott minőséget", Sajnos el kellett adnom a "nagy Hi-fit" mert nem tudtam kihasználni. Így sajnos maradt simán a számítógép. A PC-hangszóró fejhallgató kimenetébe dugom a fejhallgatómat. ( Sennheiser HD555 ) de sajnos innen borul a minőség, erős brummtól kezdve a torz, színtelen hangokig van minden. Nincsenek nagy igényeim, "csak szépen szóljon". Tudom ez erősen szubjektív, de egy alap megoldás már megfelelne nekem, lévén a forrás sem audiofil, és nem is tudok sokat költeni rá. A kérdés, hogy mit, s hogyan kellene beszereznem, hogy ezt elérjem. Valami all-in-one eszköz megfelelő lenne értem ezalatt DAC+erősítő egy dobozban, ha van ilyen.

    Ti mit ajánlanátok? Konkrétumokat, esetleg a megvásárláshoz linket, ha tudnátok írni az nagy segítség lenne!

    Köszönöm!

    Üdv.:
    Julot

    [ Szerkesztve ]

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

Új hozzászólás Aktív témák