Új hozzászólás Aktív témák

  • donpe

    aktív tag

    válasz contaxg #26051 üzenetére

    Az a baj, hogy az a szemlélet szerintem hibás, hogy kell egy jó fejes és majd dugom valamibe. Kell a szinergia a lánc elemei közt, de én mindenképp forrás/erősítés oldalról kezdeném az építkezést. Egy jó láncról egy gyengébb fejes is tud jót mutatni. Egy gyengébb forrsáról/erősítőről egy csúcs fejes is jobb esetben középszerű lesz, rosszabb esetben viszont borzalmas. A T70 piszok háklis a forssára, annak idején én pont DAC-ok összevetésére használtam, mert hangyapöcsnyi hibát is megmutat.
    Én személy szerint azt javaslom, hogy ha komolyan gondolkozik valaki fejes vonalon, akkor fölösleges próbálgatni a középszerű DAC-okat. Meg kell venni egy tényleg jó darabot használtan és aztán lehet a többi elemet fejleszteni. Én is sokat variáltam, vaciláltam és hittem abban ,hogy vannak olcsón csodakütyük, amik minden igényt kiszolgálnak. Hát szerintem nincsenek! Egy mytek, lavry, M-DAC, vagy hasonló darabok a kategóriában már elég sok igényt kielégítenek. Viszonylag kevés a kompromisszum. De ezek alatt én nem találnék T70-hez illő darabot...(Nem is találtam annak idején.)

Új hozzászólás Aktív témák