Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    válasz MdewC #1784 üzenetére

    Szép kis csapat, hajrá! De azért csak óvatosan Urak, az asszonyokra is maradjon idő meg zseton! :R

    Közben nekem Joelinton esett az OTW csomagból, aki papíron a legalacsonyabb értékű, de én örölük neki, mivel a Newcastle játékosa, másrészt meg ha becsúszik 1-2 inform, akkor igen bitang kis lap lesz. Tudom a csapat szereplése nem túl jó, de idővel csak megtörik a jég...

    Közben eszembe jutott pár dolog, ami nem igazán tetszik az eddigiek alapján. Az első a kirúgások, nekem a tavalyihoz képest rosszabnak érződik, sokszor akkor sem biztos a dolog, ha közel hívod a védőt. Ugyan ez a helyzet a bedobásokkal is, szerintem az is nehezebb lett. A szabadrúgásokat gyakorolgatom, a skill games részen Dzsudzsákkal már bevertem párat, de lehet csak szerencsém volt. Jöhetne már hozzá egy tutorial, mert hiába mutatja ott nekem, hogy merre mozgassam a kart, amikor elindul a lövéshez a játékos...
    A tiziket nehéz jól jőni, viszont ami pozitívum, hogy az eddig ellenem megítélt 4-ből egy sem ment be, hármat védtem, egy pedig ha jól emlékszem mellé ment, de azon is teljesen rajta voltam, egyelőre ennyi a sikerélmény! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák