Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz westcoastog #4913 üzenetére

    Azért ők is használnak egy-két "tápkieget", ezt biztosra veszem. Náluk nem az esztétikum a szempont, de azért az sem normális, amit Rich Froning tud: link. Összehasonlításképp nekem guggolásban (ráadásul csak vízszintesig, nem ATG) 150-be 3 volt a rekord, kalkulátor szerint az 159 kilós 1RM, felhúzásban 160, felvételt és lökést nem próbáltam, a 40-es bellt kétszer nyomom ki, szakítást szintén csak bellel próbáltam, a 32-essel 3-4 ment, 5 km-en 22:40 körül volt a rekordom, kicsit felette, kipping pullup vagy butterfly meg nem megy, de nem is próbálom, a normálból 16-ot tudtam eddig produkálni. Mindezt 115 kilósan (jelenleg 119, felugrott a testzsír 18-ra), nem 88. Oké, én 6 éve csinálok kifejezetten erőnléti edzéseket, de előtte meg 12 évig röplabdáztam, ahol volt minden. Egyébként már a kinézet is necces, rakj melléjük egy képet az INBA galériájából, ezek a srácok és csajok vért hugyoznak azért, hogy naturálban így nézzenek ki, pedig rosszabb az átlag forma, mint a crossfiteseké, akik pedig nem a kinézetre edzenek.

    -----------------------------------------

    Ma nagyon szép idő van, azt hiszem kint fogok edzeni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák