Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz P41N #23911 üzenetére

    Nem is csak korral. Hanem ki sem alakul. Hány olyan iphone csoportot olvastam, ahol ellopták a delikvens(főként csaj és 20 év körüli) telefonját,és valami kamu sms-sel kicsalták az icloud jelszavukat és már át is írták a telót a saját nevükre. Én elhiszem, hogy pánikol az ember meg mittomén, de egyből egy tört magyar szöveg utáni linkre kattintva önként megadni a jelszavukat?!

    Pl. mamám 70 éves, egy faluban lakik, jöttek valami kamu gázórások( be sincs vezetve hozzá a gáz), szó szerint kapával kergette el őket. Itt inkább a józanparaszti ész hiányzik a mai "fiatalokból". Az iskola ehhez hozzá is járul.

    Én már pl. a kreszt is tanítanám mind általános iskolában, mind gimnáziumban.

    Egyik nap egy kb. 12 éves kis srác ment előttem bicajjal, valahogy éreztem, hogy baj lesz, persze direkt figyelemmel kísértem, kis srác kezét kirakja, de azzal a lendülettel húzta is be balra(középre sorolás nélkül) a bicajt. Most, ha jön egy hülye vezető az el is csapja egy az egyben. Még dashcammal is felvettem, de mit érek vele(azon kívül, hogy bizonyítom a hatóságoknak, hogy hirtelen bevágott elém mindenféle közlekedési kultúrát nem ismerve)? Engem hurcolnak meg, az én lelkiismeretem megy tropára, mert ilyen olyan dolgok miatt nem tanítják meg a mai gyerekeknek a közlekedést. A nagymamákról akik bicklizni "tanítják" az unokákat nem is beszélve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák