Új hozzászólás Aktív témák

  • d4d

    tag

    válasz erik365 #19478 üzenetére

    Na jó, de így jobb, mert a következőt meg majd azzal lehet eladni hogy az meg majd tud 1A-t. :) Az XP4-nél van 4*1A-t de elég komolyan melegszik is. Mindegy akkor is kicsit gyorsabb a D4-nél és van kapacitás kijelzés (nekem ez hasznosabb mint a lifep04 támogatás). Árban vhol 30 dollár körül lesz. Azt nem értem miért kell kispórolni a fali adaptert, igazán adhatnák mellé.
    Legalább az XTAR folyamatosan fejlődik és mindig hoznak vmi újat. Nem is olyan régen ha töltőt akartál venni, választhattál vmi szart vagy középszart, egy UF139-et (sok volt a hamisítvány belőle) esetleg egy ős WP2-t aztán ennyi. Ehhez képest ma egyedül csak az XTAR-nak van vagy 15 féle töltője mindenféle extra funkciókkal, ha kell 2A-es töltőárammal is (SP1, SP2). Nekem van SP1 is baromi jó kis töltő, lifep04 támogatás, 4.35V akku támogatás, 0.5A, 1A, 2A-es töltőáram, kifejezetten a 26650-es akksikhoz tartom és mindig megáll 4.19V-nál. A VP2 meg nyugodtan lehet mondani, hogy a jelenlegi legjobb két csatornás töltő.

    elemlampa.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák