Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Shadowbull #6399 üzenetére

    Es? A garis autod megtartasa vagy sem kerdesre irtam, hogy 1 elemu minta alapjan es a muszaki valoszinusegek figyelmen hagyasa nelkul hozott dontes nem lesz optimalis. Ez is fuggetlen ugye attol, hogy EV vagy nem EV, de ha 1 db draga garis javitas miatt eladod, mert gari utan 1 perccel dolhetnek az ilyen draga hibak, akkor beszoptad a kezdeti ertekcsokkenest, es kihagyod a kovetkezo evek elonyet.
    Persze csinalsz amit akarsz, csak kicsit tobb infobol konnyebb jo dontest hozni.

    A 10 eves EV egy masik kerdes, nekem ugye 12 eves van de hat az se mindegy, hogy milyen marka es mennyire gyakori tipus, ahhoz me'rt lehet a kesobbi hibak koltsege. 10 eves hasznalt autonal mar gyakorlatilag eltunik az eredeti extrak fela'ra, igy pl. az amperank egy sajat idejeben maxos kivitel. Masreszt a mar 10 ev korulieket ismerik a szervizek, tudnak infokat mondani a tipikus hibakrol. Nyilvan 10 evesen nem veszek i3-at, [bar mint kb. egyetlen rex-es, nekem szimpi], mert a bmw-nel a markafanok miatt rossz az ar/ertek ara'ny [es nem ertem mi a fenenek kell keret nelkuli ajtot raadasul rosszul csinalni].

Új hozzászólás Aktív témák