Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz varadigabor #51968 üzenetére

    Ehhez kapcsolódóan akkor itt fel is tenném a kérdést, ami régóta motoszkál bennem...

    Általánosítani fogok a topical kapcsolatban, de persze ez a valóságban nyílván másképp van, hiszen mindenki más, és másért drónozik...

    SZóval a kérdés... miért épít itt mindenki "életre halálra" állandóan gépeket alkatrészekből, és van tele a fala tengernyi kopterral?
    A három(?) bloggírónkat megértem,,,az egy külön műfaj,,,megrendeljük, leteszteljük, megírjuk a véleményünket, aztán piac, vagy kuka, vagy ajándék tök mindegy....

    De látok egy csomó embert, aki építkezik csinálja...2.-3.-4.-5. gépet....

    MIért nem vesz, vagy épít mindenki egy, vagy ha úgy kívánja úri kedve két géposztályba való gépet, de olyat ami tényleg "baszatós", aztán repül vele....

    MIndig azt látom, hogy "most rendelek "1 dolláros" esc-et, mer'az akciós, de egyből 20-at rendelek mert amugy szar, vagy kétséges" most rendelek motort, hogy legyen 30db otthon :D (nyilván költői túlzásokkal élek)

    Emberre bontva nem tudnék senki kiemelni, és természetesen nem is akarok, ennyire azért nem figyelek oda...
    De szerintem itt vannak jópáran, akik annyi pénzt raknak a szír szarok vásárlásába, hogy helyette, bármelyik csúcs configot meg tudná venni...(mert ha arról lenne szó hogy low coast büdzsé áll renelkezésre, azt természetesen érti az ember, hiszen van ez a takaró meg nyújtozkodás dolog,,,de mint említettem talán hatványokkal nagyobb összegek szaladgálnak sok embernél)
    Látok olyat akinek állítólag ott a phantom, oszt bohóckodik a BUGs-sokkal,meg az egyéb kínai kamerákkal,,mijaf@szomnak? :F

    És még mielőtt félre érti valaki: tényleg nem kötekedés, vagy "megmondás" részemről....
    hanem valódi kérdés, mintha két pofa sör között egy jót beszélgetnénk...Mert valóban nem értem... :B :U

    Egyébként erről a Vendettáról mi a véleménye a T. hozzáértőknek?

Új hozzászólás Aktív témák