Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz molnigee #34429 üzenetére

    Én most a következőt szeretném összehozni áprilisra.

    Venni egy közepes méretű, de egy kezes, nem háti táskát, amiben belül elfér:
    - 10 akksi, a szemüveg meg a kontroller
    - a külsejére fel lehet szíjazni 2 db 250-200 mm-es racert
    - még egy táska maximum a másik kezembe vagy a hátamra minden másnak, tripod, szerszámok, egyéb csetreszek, propeller, velcro, ilyesmi
    - írni egy checklistet, amit leellenőrzök, mielőtt kimegyek

    Na ez egy komplett, könnyen mozgatható egységcsomag, amit könnyű ellenőrizi, szét és összepakolni.

    Munka után hetente 2x kimenni gyakorolni 1-2 órát ezzel a pakkal. Fontos hogy 10 perc alatt üzemkész legyen minden és csak repülni kelljen vele. Arra is gondoltam, hogy kiviszek egy széket és oda láncolom egy fához, meg letakarom egy nylonnal és kint lesz, egy fix helyen aztán csókolom.

    Az akksival kapcsolatban meg: amit vettem rossz akksikat, azok fele annyiba kerültek mint a Tattu. Asszem 3 WSX, 3 db Zippy, 2 vagy 3 Tattut vettem. Ebből kijött volna 3-4 Tattu is, akkor megvan már a fele a pakknak. Szóval az olcsóbb sokszor drágább hosszabb távon.

    Viszont a baj az, hogy most olvastam olyat is, hogy még sem olyan jók a Tattuk, de szerencsére van nálam egy rakat akksi, mindenféle típus, szóval megint fogunk próbálgatni:D

    A teszteredmények itt vannak: https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=AC06B68F01DD1B5E!44168&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!AF8VSKcKJUWLi80

    Azért pl. kapacitásban a Tattu 90%-ban tudja azt, ami rá van írva. És ezek nem dzsunka gyártók...

    [ Szerkesztve ]

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák