Új hozzászólás Aktív témák

  • molnigee

    aktív tag

    válasz Jackal2 #34424 üzenetére

    No de ezek is végletek nem? Persze lehet nem.
    Nekem 30 percet kell menni a rephelyre, azaz 1 óra utazás, 5 aksival, igaz a repidő csak 25 perc mondjuk, plusz a 30 perc gépért rohangálás, esetleg keresés hogy hol a francba van, vagy kapuk felállítása, elpakolás, szóval én is kint szoktam lenni másfél órát kb. Persze jövőre szerintem én is 10 aksival fogok kijárni, de szinte biztos hogy nem fogok mindig a végére jutni, mert mondjuk rámsötétedik... de inkább több legyen mint kevesebb :)
    Abban igazad van nagyon, hogy nincs rosszabb mint mikor első aksinál zuhansz egyet, aztán letörik a vtx antenna és mehetsz haza. Na ez gáz, és a f180 ezt 2szer eljátszotta velem, de más gondom nem volt. A végén már csere adóval jártam ki mondjuk, nameg megerősítettem azt a részt kellően :)
    Nekem a plusz erő nem hiányzott a gépből, de ez biztos azért is van, mert erősebbel nem mentem még.
    Már úton van a wizard! hát úgyérzem a videók alapján hgy jelentős különbség lesz erőben, smoothnessben :)

    Wizard szerintem nem volt -35%-ban, nekem nem rémlik. Az arf-et -12% kuponnal 38K-ért hoztam el, ennyit röhögve megér.

    --> http://dronearena.hu/ <--

Új hozzászólás Aktív témák