Új hozzászólás Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    Sziasztok
    először is ha rossz témánál érdeklődnék akkor elnézést a módoktól és kérném az átirányitást. Köszönöm
    Szóval az a gondom hogy volt nekem egy domainom a tozsdecapak.hu 2005óta, melyet utóbb a 23VNet KFT-nél tartottam. Tavaly szeptemberben értesítettek hogy a domain lejár- maga az oldal egyébként már egy ideje szüntelt mert nem tudtam vele foglalkozni, de terveztem hogy majd újra indítom valamikor, plusz azért ennyi év után meg amennyi munka benne volt nem is akartam tőle megválni. Szóval a levél olvasása után természetesen felmentem a hostra és paypallal kifizettem a számlát, utánna már levelet nem kaptam. Azóta se néztem a domainra minek is tettem volna, erre minap rámcserren egy régi felhasználóm hogy a domain él és hogy újra indítom az oldalt de jó és miben tudna segíteni... Ránéztem az oldalra és tényleg él, ráadásul az én tartalmam van fent részben illetve összekutyulva. A domain.hu-n megnéztem és a domain tulajdonosa tényleg nem én vagyok, egy hónapja!!! Írtam a 23VNet KFT-nek hogy ez most hogy is van mire ők azt írták hogy amit én befizettem azt ők a tárhely szolgáltatásra könyvelték sajnálják de a domaint már más bejegyezte és vele vegyem fel a kapcsolatot....
    Most ez tényleg előfordulhat????? Mit lehet ilyen esetekben tenni???
    Köszönöm

    Túrista vagyok

Új hozzászólás Aktív témák