Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz ekkold #18745 üzenetére

    Ennyiért telefonnak teljesen jó az, de az aksitól ne várj csodát, hiába 4300mAh-s, az a "2 napig nyomkodom" csak részben igaz.
    Tegnap reseteltem a cuccot emiatt: [link] aztán leszedtem azt a 2-3 appot ami kell (pl. pdf olvasó), meg letiltottam mindent xart, ami nem kell, satöbbi... és nem is engedek semmit frissíteni, elkerülendő a linken olvasható dolgot.
    Amíg telefonálsz és/vagy FM rádiót, zenét hallgatsz vezetékes fülesen, elég jól bírja az aksi, de netezésnél szépen megeszi, mindegy, hogy wifi, vagy mobilnet...
    Mire belőttem meg letöltöttem ami kellett meg újra elmentettem azt a pár linket ami nekem kell a neten, 100-ról 55%-ra ment le a töltés.
    Ma netrádióztam útközben, míg mászkáltam a dolgomra és kb 30 perc alatt 10%-nál többet evett meg az aksiból, bluetooth apró fülessel (jó régi Nokia BH-103)...
    Frissítést csak egyet engedtem rá, a rendszerét...
    Play áruház meg jutyub meg egy csomó más alapból le van tiltva, ha kell visszakapcsolom és használat után újra ki.
    Standby-ban elég jó időt fut, plusz annyiban jobb a két nagyobbnál, hogy ebben 3 slot van, 2 a két simnek és egy külön az sd kártyának, míg a nagyobbakban az egyik slot az dual, vagy sim, vagy sd... tehát vagy membővítés, vagy dual sim...
    A 2 simet parallel simán kezeli. Nem fagy le, szóval ennyiért telefonálásra, zene/rádióhallgatásra, némi netezésre simán megéri az árát.

    [ Szerkesztve ]

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák