Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz TeeJay #84729 üzenetére

    Engem is most hívtak az fttb->ftth átállás kapcsán.
    Nekem is drágább lesz sajna a havidíj. Ugyanis alig tv-zünk (de egy picit igen), így a Digi Mini csomagon voltunk évekig, ami tökéletesen megfelelt. Amikor ezt pár hónapja megszüntették, átmentünk a közszolgálatiba, így volt hogy 5 ezer sem volt a számla (net+tv+teló), de most ez a csomag is megszűnik, marad a 100+ csatornás (amit még végiggörgetni is nehéz). Lemondani nem akarjuk, mert azért jó nézni néha az M1-et :D :D

    És eddig ugye bejött a szobába 1 utp-n a net+telefon, most húzhatnak mellé még egy kábelt a teló miatt. De lehet megoldom okosba', mert Pana vezetéknélküli készülékünk van, 2db és csak az egyiknek kell az ONT-ra dugva a lenni, a kettő már kommunikál egymással. Na, úgy tervezem az egyik kimegy a kisszobából a folyosón lévő hűtőre, ahol az ONT lesz, a másik, szobai teló meg már tud kommunikálni ezzel :DDD

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák