Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz dchard #82449 üzenetére

    Konkrétan a telepen laknak 15ezren, 2 utcából áll az egész Havanna és Csontváry és annak van páros és páratlan oldala és panel tömbök végig összesen 140 lépcsőház
    Nos én 2 helyen laktam eddig de azóta hogy behozták az 1000/200 csomagot karcsú volt a feltöltés szóval bő 5-6éve már ennek
    Voltam 5-6helyen routert beállítani FTTB-n mindenhol napközben ilyen tré volt mindig a visszairány miközben a letöltés hibátlan volt mindenhol.
    Mivel már lassan minden tömbben befejezték az FTTH kiépítést sőt több tömbben már át is állították az embereket voltam már ONT-t is beállítani és ott az a gáz hogy még gyengébb a feltöltés, 30-40megabit csúcsidőben miközben azért FTTB-n 75-80megabit körül megvan.
    Mivel csak 2 utca létezik meg annak is páratlan és páros oldala 140 lépcsőházzal így legalább már vagy 8-10 lépcsőházban voltam tesztelni és kijelenthetem hogy a komplett lakótelepen ilyen f*s a visszairány miközben a letöltés meg tökéletes mindenhol.
    Családi házas FTTH rész is van mellettünk de ott sajnos még nem voltam így passz hogy mi lehet azokkal. Mivel a 30megabit felfelé az a garantált minimum felét sem éri el és ezt már többek is sérelmezik úgy 6emberrel beszéltem már hogy jelentsük be és kötbért igényeljünk ameddig nem javítanak ezen de ha kell beírom a 10ezer tagos telepi facebook csoportba és ha kell több száz user fogja ugyanezt jelenteni és valamit akkor csak kell tenniük végre hiszen egész nap garantált minimum felén nem mehet a feltöltés...
    Végére még esetleg megírom majd nekik hogy NMHH-nak is átdobom a levelet hátha :U

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák