Új hozzászólás Aktív témák

  • fonok87

    aktív tag

    válasz Dragon3000 #78087 üzenetére

    Jogos észrevétel. Részletesebben itt írtam róla, mert a routert gyanúsítom elsősorban. Ide a lényeget akartam írni, csak egy fontos elemét kihagytam, hogy működött majd egyszercsak nem. Igazából arra voltam kíváncsi, bármilyen routerrel, bridge módba kapcsolás után (megkaptam róla az sms-t hogy megtörtént, még tegnap este) történt-e vkivel ilyesmi. Visszaállítom a gyári beállításokat, és újrakezdem az egészet, ez alap.

    (#78085) wwenigma : Lehet kicsit erősen fogalmaztam :) Azért ha valamire ráírják (rámondják), hogy router, és van rajta 2 ethernet port, akkor az arra akasztott eszközök pl. alkothatnának egy hálózatot. Azt nem várom el, pláne a Digi által kért havidíjért, hogy a szolgáltató építse ki az otthoni hálózatomat. Csak annyi történt, hogy nem vártam semmit az eszköztől, és azt is csak 80%-ban teljesítette. UPC-s CB-től funkcionalitásban visszalépésnek látom (ugyanakkor ez legalább kipöttyözi a jelszót és kér felhasználónevet is a router beállítás oldalra belépésnél).

    (#78086) sfdrakex: WAN port, igen. Router szerint van internetkapcsolat.

    Fú, tényleg semmilyen szinten nem voltam képes egy mondatban összefoglalni a problémámat :/

    Truss me, I'm an engineer.

Új hozzászólás Aktív témák