Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz zsolt501 #63431 üzenetére

    igéyn ide igény oda azért ne már , te ugy mész autot venni hogy 4fö elférjen de más nem számit akkor még egy régi trabi is megfelelő neked az igényeidet kiszolgálja .

    ne vicceljünk már nem leehet összehasonlítani gigás entett nem gigás nettel,
    nem volt magas labda,
    de iptv előnye mi is ? jól működik a felvételi opcio ami +1100ft/ho vagy mi az elönye kapsz még 1 táviráynitot a tv mellé jo az igaz hogy nem kell okos tévét vegyél elég egy régi katodsugárcsöves is azon is megy még a dvb-c uj tv-n megy amire az emberekek 90%-a már váltott. nem igazán értem mi más különbség van a dvb-c vs iptv-ben amiért az iptv elönyben részesülne a dbv-c vel szemben.
    internetnél 1780ft-os gigás net mellé melyiket akarod hasonlitani ? t-home hüséggel az 50mbits 3975ft/ho
    most akkro összehasonlitottam egy kissebb igényü embert akinek emgfelelö lehet az 50mbits

    árak: digi 4580 gigás net+tv+tel
    t-home: 8310ft 50mbits net+kis tv+tel
    majdnem 4e ft
    ha csak nett: Digi gigás optika :2225ft t-home 50mbits 5300ft
    nem tudom de ez nállam közel 3e ft os különbözett havonta 3e ft-al több marad a tárcámban, ebben az országban 99,999% ezt fogja nézni nem azt hogy iptv meg t-home (bár utobbinál megy beetetés és sokan nem tudnak az olcsobb digi-röl)

    digi mobil netjével meg ne vicceljünk már az nem a digi hálozatán müködik hanem az egyik konkurencia mobilhálozatán megy , nem csoda hogy nem a legjobb, de lesz majd a saját az rendben lesz .

    jöhetsz avval hgoy nem csak optika létezik oké: digi 2225ft hüségnélkül 100/100 net fttb-n t-home 50mbits 5300 ft különbözet ugyan annyi kérdés ?

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák