Új hozzászólás Aktív témák

  • xpimpix

    csendes tag

    Sziasztok!
    Korábban már leírtam a problémámat, most már csak a végeredményt fogom leírni. Állandó packet lose-om van (átlag 2-3%). Csomó tesztet csináltam aki meg szeretné nézni csak tekerjen kicsit feljebb. A DIGI válasza:
    " Az útvonalkövetések végigfutnak a célzott oldalig, ahogy a csatolt vizsgálatokon látni. Ebben az esetben hibát nem észlelni a szolgáltatásban.
    A szerverek elsődleges feladata az ügyfelek kiszolgálása, és nem ICMP ECHO kérésekre való válasz adás, így ezt önmagában ez nem tudjuk hibaként tekinteni."
    Szóval ők nem észlelnek hibát a szolgáltatásban akkor ha több gépről is tesztelve, közvetlenül a bejövő kábelre csatlakozva, mérek a digi.hu-ra és úgy is adatvesztésem van. Ez most komoly? Ha valaki tudna adni tippet, hogy ilyenkor mit lehet tenni azt megköszönném.
    Én azóta is küldtem nekik teszteket ahol direkt a digi.hu-val tesztelem a "szolgáltatásukat" , de már nem is válaszolnak az emialre. Gondolom már lezárták a hibabejelentést, mert ugye nincs itt semmi probléma.. :W

Új hozzászólás Aktív témák