Új hozzászólás Aktív témák

  • szili.tamas1

    senior tag

    válasz zhagyma #32153 üzenetére

    Aham, ja, megkezdte a felzarkozast. Javaslom, nezegess jupiszi (mondjunk ez nem jo pelda, mert mamutkent meg mindig nincs ftth-fttb a palettajukon), meg telekom _LISTAARAKAT_, majd leesik az allad, mennyi penzt mernek elkerni egy kalap hig szarert.
    Van jupiszi vifriii, de a jupiszi uszitol sem kaptam eddig valaszt, hogyan tudjak megoldani, hogy ne a te savszeledet szlopalja le az utcarol a szifonos turbomenedzser. Vagy a telekomnal a 20/1-es OPTIKAI netert mennyire realis 10ezer forint feletti osszeget elkerni, kozel felszazezer forint bekotesi dij mellett.
    De persze, a digi mar most olyan mint a tobbi szolgaltato. Gratulalok. :)
    Edit: Az nem tunik fel, hogy nem tud mindenki digis lenni? Amig a telekom lefolozi a "falusi" juzereket, 8/0,5-os netert tizezer forintra, meg amig eroltetik a fostos iptv-juket, ami persze nem a te savszeledbol vesz el (pedig dehogynem), meg amig a jupiszi erolteti a szaros ed3 netjet, meg vitatkozni kell a jelszinteken, meg a nagy fajberpaver megy a nevleges savszel tizeden, aztis szakadozva, addig szerintem a digit rohadtul nem kellene ezek melle besorolni...
    Edit2: A torrent, a forgalmi korlat, meg a voip korlatozasrol mar nem is ejtettem egy szot sem.
    Ja, meg a felar nelkuli HD, meg digitalis csatornak vetelerol sem. Meg a hatforintos mobilhivasrol sem, otszaz forintos havidij mellett....

    [ Szerkesztve ]

    Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

Új hozzászólás Aktív témák