Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz Scrym #2730 üzenetére

    4-én jönnek kötni. (Szerintem már beírtam a topicba, de lehet, hogy nem... :) )
    Nem az irodában dec. 12-én száj húzogatva kötött, gépbe nem felvitt, csak kézzel kitöltött papíralapú szerződésre, hanem az online bejelentésemre (azt hiszem, dec. 10-én küldtem el) hívtak fel időpontot egyeztetni. 1 hét híján 2 hónap...
    A lépcsőházi dobozt azóta bezárták, nem tudom, mikor jártak erre, már ott van rajta a lakat. Lehet, hogy akkor normálisan is megcsinálták a szomszéd bekötését, mindenesetre van egy olyan sejtésem, hogy fel fogom őket kísérni a 4. emeletre megnézni, hogyan kötik be az én drótomat :), és ha gányolnak, adok nekik szigetelő szalagot, hogy legalább ezt a potenciális hibaforrást zárjuk ki.
    A szomszéd azóta is használja a netet, hivatalosan kötötték be neki, bár tényleg fura volt. Ő szerződéskötőt hívott. Szerintem tényleg átmeneti bekötés volt - a szerződéskötő miatt, mert engedélyük akkor még nem volt a lépcsőházra az irodai ügyintéző szerint. A hozott cucc is egyértelműen használt volt és pl. telefonnal max. 5 lakást tudtak volna ellátni, ha az az eszköz marad. Szerintem azt is cserélték, de konkrétan nem tudom, tényleg felmegyek majd velük megnézni. :)

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák