Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    válasz Minter00 #71606 üzenetére

    Szia!
    Nagyon jó, hogy írsz, gyűjtöm én is az előfordulásokat.

    Nálam a FilmBox Extra HD, a Viasat Nature HD és a Rai Uno hangja szaggat. Írtam is már róla korábban ide. Nem pár hete, hanem már pár hónapja. Pontosan nem emlékszem mikortól de úgy kb október óta? A képpel nincs gond, csak a hanggal. Ez itt Budapest 21. ker. A TV Panasonic TX-P42UT50E (jó 10 éves modell).

    Rendeltem 6, 10 és 15 dB-es RF jel csillapítókat, illetve a TV saját belső szoftveres jelcsillapítóját, ezek egyike sem oldja meg a problémát, nem a jelszinttel van a gond.

    Továbbá van másik fórumtag, aki nem ír ide, de privátban megtalált engem és egyeztettünk. Ő Kispesten él és a 3 TV-je közül csak az egyiken (SAMSUNG UE55K) van ugyanezt a gondja, ugyanez a 3 csatornán szaggat neki a hang. Nála is volt kint szerelő, de nem sikerült semmit intézniük.

    Illetve szabolc-ról tudok még, aki itt írta a hasonló gondját. Neki a legutóbbi nagy csatorna átrendezés óta ( kb tavaly ősz?) a Samsung BD felvevőjén (BD-F8500) a csatornák 2/3-ának a hangja rossz. Viszont a Samsung C6000 TV-jén jó minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák