Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    senior tag

    válasz qnadam #61630 üzenetére

    Kösz, hogy megírtad. Azt gondoltam jobb a kínaiaknál. Nekem az egyik szintén Astrometa, de még a Panasonic chip-es. Sőt, szerintem ugyanez a chip van az XboX-os tunerben is, de az egy dolog. Rá vonatkozott az, hogy bizonyos frekvenciákon lévő rossz vétel miatt újra kell forgatni a kernel drivert, de utána fasza. Ahhoz is kellett a sok idő, energia, hogy az ember feltúra emiatt a netet, de megtaláltam azt a kernel driver patch-et ami jó lett a hibára. Hiába próbáltam én is új kernellel mi újság, de azóta is hibás benne a gyári driver, csak mondom! Van ilyen is. Amik TS hibák vannak, azokat a digitől kapja szerintem. Nem egyszer volt olyan is, hogy 0 hibával rögzített teljes filmeket, de egy ideje megint elszaporodtak az átviteli hibák pl Jocky TV-n.
    Van egy másik is amit szintén ajánlottként olvastam régebben és vettem kintről, aminél úgy emlékszem nem kellett ilyesmit csinálni, az pedig a GENIATECH MyGica T230 (nem C). Régi stilusú státusz lekérés kényszerítése nincs bekapcsolva, de ezt a tunert nem én szoktam nézni és felvenni vele, így kevesebb a saját tapasztalatom vele. Csak egy mini Raspberry pi Zero W-n teljesít szolgálatot nálam, és szokták nézni TV-t rajta interneten keresztül.

    Elnézést másoktól a sok OFF-ért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák