Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz DonMaster #41155 üzenetére

    És gondolod, hogy átlag ember foglalkozik ilyesmivel? rasberry pi

    De Freezee-nek sincsenek átlag igényei, ha jól emlékszem, viszont. Azért egy eszköztől elvárható, hogy müködjön, rendesen, töltse be a funkcióját, hiszen, erre találták ki.

    De ez is egy alternatív megoldás, igen.

    " jah hgoy havi 200ft drága hát ez van."
    Amúgy, ha figyeltél, kért boxot, csak nem kapott, mondták, inkább vegyen.

    "nem az a bajod hogy a tv lenen szar vagy az epg hanem az hogy nem tud elöre felveni ugy ahgoy azt meg szoktad a szutyok iptv-nél ami remélem soha nem lesz Digi-nél."

    Ebben lehet valami, a másik ilyen box tulaj fórumtárs, tud felvenni, mondta körülményesebb, de tud, miután itt kapott segítséget, tippet a fórumon.

    "Diginél nem kell semmi ha tudja a tv akkor csak a tv foygaszt minek kell boxot és hdd-t venni nem értem???"
    Mert ő fel is akar venni... sőt ha jól emlékszem még stream lehetőségekről is volt szó :)

    (#41167) mfranky

    "Több oldalon megy a vita olyanról, amin csak nevetni tudok... tényleg van még olyan tv adás, amit fel KELL venni a TV-ből és nem lehet utána beszerezni/letölteni/megnézni egy akár torrent oldalról???"

    Egyértelműen igen. DE itt nem erről votl szó, mivel az f1 pl nagyon nem ebbe a kategóriába esik :D

    Amúgy sport eseményeket is rendre fel rakják, szerintem.

    Nfl is fent van, lehet csak sd-ben de fent van magyar komentárral, hd-ben angolul is.
    nhl -nél rosszabb a helyzet.
    nbl- nél még rosszabb.
    forma1-nél viszont pazar, akár médiaklikken is újranézhető.

    "És aki nem akar a torrentezéssel bajlódni?"
    Nem mintha különösebb fáradtság lenne... De nem egy tv csatornánál, szolgáltatónál már web-en visszalehet nézni a műsorokat, max rosszabb minőségben.

    Upc-nél, ha jól értem az új reklámjukat, akkor 7 napig szinte bármelyik csatorna műsorát visszanézheti bárki. M4-nél meg ott a médiaklikk pl

    Amúgy meg vannak ismétlések, ha az első felvétel nem sikerülne, akár áramszünet miatt...

    "érdekes natgeo vagy digilife természetfilmet és eleve úgy töltik fel torrentre, hogy ki vannak vágva a reklámok...maximális respect..."

    Az már elég gáz lenne, ha nem lenne kivágva :D Azt valószínüleg néhány alkalom után már nem is engednék fel...

    "Manapság már az ilyen műsorokat kell megbecsülni, ahol nincs egy reklám sem közben."
    Ne haragudj, de torrenten én nem nagyon találkoztam olyannal, ahol volt reklám.

    Tv adás esetén meg való igaz, furcsa is volt a Viasat History-t nézni :D
    Natgeon, viszont most, jönnek a reklámok majd, el kell keserítselek...

    http://dtvnews.hu/hirek/azonos-musorrendben-sugaroznak-a-national-geographic-channel-csatornak

    "Valamit valamiért, azért, hogy a premiereket egyidőben láthatjuk HD minőségben is, cserébe a reklámokat is megkapjuk, melyektől eddig mentes volt a regionális HD elosztás."

    "Egy időben gyűjtöttem a külső vinyókat is, hogy legyen rengeteg film, amit bármikor meg tudok nézni...ma már ez is teljesen felesleges, mert olyan netsebességek vannak,"

    Lehet akár mekkora neted, ha valami egyszer eltünt a netről. A mainstream vonal az marad, de a ritkább, kevésbé ehhez a vonalhoz tartozó, vagy ritkább változatok, főleg nagy méretű állományok, azok elég hamar eltűnnek. Jobb esetben akár néhány év alatt is, rosszabb esetben ennél jóval kevesebb is elég...

    ".felhő alapú szolgáltatásé a jövő.... "
    Az lehet, de csak legális formában, másképp halott ügy.

    "de ugye ahhoz megint mókolás és idő kellene, hogy ne csak a tévén tudjam visszanézni, hanem esetleg máshol is..."
    A tv-s rögzítések, azok védettek, igen, ezért jobb megoldás a box, vagy más alternatíva.

    "Mondjuk azt ne feledd, az hogy a natgeo ingyen a filmjeit valakinek ki is kell fizetni. "
    Ez igaz, a natgeon régen is kb negyed óránként voltak reklámok. Ellenben a Spektrommal, vagy 10 éve, még nem volt megszakítás filmközben, manapság, negyed óránként reklám ott is.

    Míg vannak olyan csatornák, ahol meg, csak promo megy, reklám nem, vagy reklám egyáltalán nem megy a csatornánk, se film megszakítás közben, sem amúgy.

    Ha jól rémlik a Viasat histry is hasonló csatorna...

    "Például ha van egy híradó műsor, amiben konkrétan egy valami érdekel benne, szerepel valamelyik ismerősöd, barátod, stb"
    Ez mondjuk elég speciális eset :D

Új hozzászólás Aktív témák