Új hozzászólás Aktív témák

  • Varszegig

    veterán

    válasz M_AND_Ms #35053 üzenetére

    Nem kötelező a box, de egy előfizetésre max 3 kártyát adnak. A digit meg szétosztottam 6 eszközre, és meg se kottyan neki.
    A felvevős boxok helyett sikerült beüzemelnem egy elég "innovatív" megoldást.
    Kell hozzá:
    1) Valamilyen NAS, mondjuk egy Synology. (Nálam ez már adott volt.)
    2) HDHomerun 4DC 4 tuneres kütyü, amit a synology tunerként lát. (Jó USB-s is, de azok 1 tuneresek.)
    3) DVBLogic TVSource softver

    Kicsit aggódva rendeltem meg a hdhomerunt, leveleztem egy darabig a supporttal, mert nem volt tapasztalatuk digiről, de aztán belevágtam, és tökéletesen működik. A Synology tunerként felismeri, minden csatornát megtalál, van műsorújság, sorozatokat lehet akár folyamatos felvételre programozni, akár a program nevével is kereshetsz a műsorújságban, nem kell görgetni stb. Elérhető tabról, telefonról, akár a világ túlsó feléről beprogramozhatsz egy felvételt, vagy épp megnézheted. A felvett műsorokat bármilyen DLNA eszközön visszanézheted belső, vagy külső hálón.
    (UPC-nél nem tudtuk megoldani a távolról programozást, mivel 29-es körzet vagyunk...)
    Ja, és a HdHomerun fogyasztása nagyon kicsi, kb. 80 Ft/hó, a Synology meg úgyis megy. Zajszint 0, a upc boxok meg állandóan búgtak, már az agyamra mentek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák