Új hozzászólás Aktív témák

  • palimre

    csendes tag

    Sziasztok!

    Digi TV-nél fizetek elő. Jelenleg egy LG Led TV-n (32LN570R) nézem a műsorokat.

    Egy ideje azzal zaklat a TV, hogy a TV beállításai megváltoztak, és kívánom-e újra hangolni. Természetesen nem kívánom, hiszen annakidején nem kis munkával állítottam be a csatornáim sorrendjét az általam kívántra. Látom, hogy 1-2 csatorna módosult, de olyanok, amelyek nem nagyon érdekelnek, így egyelőre nem kívánok foglalkozni vele.

    Néztem a jelen fórumot, látom, hogy valaki már 2013 végén panaszkodott hasonlóra, de neki akkor automatikusan hangolódott is a TV-je (talán a Set Top Box miatt, de én ilyesmit nem használok).

    Egyelőre azt nem sikerült kiderítenem, hogy az üzenetet a Digi, mint szolgáltató küldi-e, vagy ez bizonyos csatornákhoz kapcsolódik. Inkább a Digire gyanakszom, csak azért nem őket kérdezem, mert régebbi tapasztalatom szerint az ilyen kérdésekre többnyire 1-2 hónap múlva kaptam hibás válaszokat.

    Szóval az a kérdésem, hogy szerintetek meg lehet-e szabadulni ettől a rendszeres figyelmeztetéstől?

Új hozzászólás Aktív témák