2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-12-17 14:39:17

IT café

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Move (mobilinternet)
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#33851) bopeti98

bopeti98
(őstag)

Annyira azért nem kapkodnak, hogy legalább valamit visszajelezzenek a megrendelésemre, pedig az a 48 óra, amit írtak mindjárt letelik:

Lehet szükség lesz arra a telefonos ügyfélszolgálatra? :U

(#33852) bzoley válasza bopeti98 (#33851) üzenetére

bzoley
(PH! kedvence)

Én telefonon intéztem az előfizetést, 15 napot mondtak, mást nem, és azóta semmi életjel. Ez majd' egy hete volt.

(#33853) Flashget válasza bopeti98 (#33851) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

sokszor le volt már írva...személyesen üfsz-en kell intézni mindent, ha nem akarsz + heteket várni...

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33854) bopeti98 válasza Flashget (#33853) üzenetére

bopeti98
(őstag)

Értem, akkor holnap bemegyek. Ott törölni fogják ezt a megrendelést, vagy csak felgyorsítják valahogy a folyamatot?

(#33855) bopeti98

bopeti98
(őstag)

Ha van HBO meg Digi Film előfizetésem ( márpedig lesz ), akkor az első HD box, meg az első CAM modul is ingyen van?

(#33856) Flashget válasza bopeti98 (#33855) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

Digifilmhez jár akciósan 0Ft-ért a CI+ CAM. A csatornát pedig ha 1 év hűségre kéred az első 3 hónapért nem kell fizetni csak a többi 9 hónapot. Tartalmilag veri a HBO-t.

Az előfizetésed nem fogják törölni miért tennék? legfeljebb gyorsabban kötik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33857) bopeti98 válasza Flashget (#33856) üzenetére

bopeti98
(őstag)

Nekem az HBO elsősorban a sorozatok miatt kell.
Azért kérdem, mert az egyik tévé CI+-os meg DVB-C a másik meg csak sima DVB-T ( az is csak MPEG2 ) és nem CI+ hanem csak sima CI. Ezért oda HD boxot kérek.
Akkor ezek közül csak ez egyik lesz 0 Ft?

(#33858) Flashget válasza bopeti98 (#33857) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

Digifilmhez kérd a HD boxot:
AKCIÓ: új DIGI Film előfizetés esetén az első HD box 0 Ft/hó [link]
HBO-hoz kérd a CI+t
AKCIÓ: első CAM 0 Ft/hó DIGI Film vagy HBO előfizetés esetén, [link]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33859) bopeti98 válasza Flashget (#33858) üzenetére

bopeti98
(őstag)

:R
Akkor holnap így kérem.

Gondolom ez láma kérdés lesz, de ugye nem fog az az eset fenn állni, hogy a HD boxon csak a Digi Film, CAM modullal meg csak az Hbo fog menni?

(#33860) Flashget válasza bopeti98 (#33859) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

Persze hogy nem.
Először is ugye kérsz egy előfizetést a filmcsatornákra. És kérsz egy társkártyát (eszközt) a másik tévére. Lehet nem működik az amit írtam, de az is lehet, hogy igen :)
Úgyis üfsz-es dönti el...de számolj azzal, hogy a 2. eszközért fizetni kell.
Ja és ráfog kérdezni a tv-d típusára és ha az nem szerepel a Digi oldalán CI+ kompatibilis készülékként, képes nem adni. :) Mi a pontos típus?

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33861) bopeti98 válasza Flashget (#33860) üzenetére

bopeti98
(őstag)

LG 32LN540B
A legtöbb oldal ( köztük az LG oldala ) szerint CI+ -os.

[ Szerkesztve ]

(#33862) Flashget válasza bopeti98 (#33861) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

az számít mit ír a gyártó.
meg van egy nem hivatalos oldal ahova userek írják a típusokat. [link]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33863) Flashget

Flashget
(Jómunkásember)

Konkurenciához Érkezik a Disney Junior

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33864) apszi válasza bopeti98 (#33859) üzenetére

apszi
(senior tag)

Nem tudom pesti vagy-e, ha igen megírnád, hogy kaptál-e C+ modult? Csak mert én kb. 2 hete voltam bent a DIGI-nél, hogy kérjek egy CAM modult, de nem volt sehol készleten, és hosszas lőcsölés után mondták, hogy akkor majd rám csörögnek ha érkezik. Eddig semmi. Köszi!

(#33865) bopeti98

bopeti98
(őstag)

Voltam bent a Digi-nél, de semmit nem csináltak. Látták az online megrendelésemet, és a türelmemet kérték. Megkérdeztem nem-e lehetne itt helyben megírni a szerződést vagy valami, de nem. Majd hívni fognak. Azt mondta kb 20 nap lesz mire bekötik.

(#33864) apszi Békéscsabán lakok, de majd megírom. Bár most annak is örülnék ha egyáltalán rögzítenék a megrendelésem.

(#33866) apszi válasza bopeti98 (#33865) üzenetére

apszi
(senior tag)

Ebben az esetben akkor nem érdekes, oda azért nem utazom le egy CAM-ért... :D, de azért Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#33867) g0dl

g0dl
(őstag)

Az EPG nálatok is rossz? Rengeteg csatornánál rossz, pedig sehol egy óraátállítás.

(#33868) Flashget válasza g0dl (#33867) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

nálam nem.
mi a hiba? nem jelenik meg, rossz az időzítése?

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33869) kali válasza g0dl (#33867) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

nálam nincs/sincs probléma.

(#33870) palimre

palimre
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Digi TV-nél fizetek elő. Jelenleg egy LG Led TV-n (32LN570R) nézem a műsorokat.

Egy ideje azzal zaklat a TV, hogy a TV beállításai megváltoztak, és kívánom-e újra hangolni. Természetesen nem kívánom, hiszen annakidején nem kis munkával állítottam be a csatornáim sorrendjét az általam kívántra. Látom, hogy 1-2 csatorna módosult, de olyanok, amelyek nem nagyon érdekelnek, így egyelőre nem kívánok foglalkozni vele.

Néztem a jelen fórumot, látom, hogy valaki már 2013 végén panaszkodott hasonlóra, de neki akkor automatikusan hangolódott is a TV-je (talán a Set Top Box miatt, de én ilyesmit nem használok).

Egyelőre azt nem sikerült kiderítenem, hogy az üzenetet a Digi, mint szolgáltató küldi-e, vagy ez bizonyos csatornákhoz kapcsolódik. Inkább a Digire gyanakszom, csak azért nem őket kérdezem, mert régebbi tapasztalatom szerint az ilyen kérdésekre többnyire 1-2 hónap múlva kaptam hibás válaszokat.

Szóval az a kérdésem, hogy szerintetek meg lehet-e szabadulni ettől a rendszeres figyelmeztetéstől?

(#33871) g0dl válasza Flashget (#33868) üzenetére

g0dl
(őstag)

Időzítés rossz, a sportcsatornák közül csak a sportklub jó.
Most Eurosport 2 kenu helyett atlétika

(#33872) dh66e válasza g0dl (#33871) üzenetére

dh66e
(PH! kedvence)

BP.3 ker jól működik általában de az ES2 valóban Kenu-t ír és nem az megy..

[ Szerkesztve ]

(#33873) bolic

bolic
(őstag)

RTL Klub szerint meg fog változni a csatorna kiosztás július 1.-től, ez mit jelent gyakorlatban? :F :U

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#33874) bigrob

bigrob
(senior tag)

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
Most fog lejárni a hűségem T-nél és nem tudom eldönteni, hogy maradjak-e náluk és újítsak iptv-s csomagra vagy jöjjek át a digihez. Itt a diginél szimpatikusabb a net meg a telefon, de nem tudom, hogy mennyire fejlett a tv szolgáltatás.

Bármilyen infót szívesen fogadok!!

Előre is köszönöm szépen! :)

Hüllő 2.0

(#33875) Tonyk válasza bigrob (#33874) üzenetére

Tonyk
(PH! kedvence)

Úgy gondolom minőségileg mindenképpen jobb a Digi, de fejlettség alatt mi értesz?
Jön a digitális adás a kábelen, és a tévéden vagy az egyéb kütyüiden múlik a "fejlettség".

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#33876) Flashget válasza g0dl (#33871) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

Ja így akkor nálam sem volt jó, mert a Digisporton F3 versenyt írt közben tenisz ment.
Sportcsatornáknál ez előforduló jelenség, hogy eltérnek az előzetesen kiadott műsortól.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33877) Flashget válasza bigrob (#33874) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

Melyik kódolt IPTV szolgáltatás jobb Mo-n a natív kódolatlan HD adástól? :)
Rengetegen nem gondolkoznának ezen ha lenne náluk Digikábeles szolgáltatás.

palimre! ilyen szolgáltatása nincs egy cégnek sem, főleg fapadosnak. :) ez a tv-d tudása amit szerintem ki lehet kapcsolni benne.
Samsung egy vak hangot nem ad ki ha változik a csatornalista...ami nem biztos, hogy jó.

bolic! Orbánék döntést hoztak arról, hogy az MTVA csatornákat kell a szolgáltatóknak az első helyekre rakni. na most ez ott fontos ahol kötelező beltérit vagy CI+ használni DTV-hez.
Bennünket Digiseket nem érint mert oda rakjuk ahova akarjuk a csatornákat hangolásnál, ha DVB-C tudó a tv.
De, hogy mennyire balfékek...szolgáltatók azonnal mondták a beltériknek van a Kedvencek menüje abban mindenki úgy pakolja sorrendbe a csatikat ahogy akarja.
Idióták akik ezt kitalálták valahol még a csöves tévéknél tarthatnak min. az Orion 60-nál.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33878) bolic válasza Flashget (#33877) üzenetére

bolic
(őstag)

Köszi.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#33879) bigrob válasza Flashget (#33877) üzenetére

bigrob
(senior tag)

Igazából a héten volt egy faszi aki átnézte a vezetékelést mert szarakodott a net és ő mondta, hogy iptv-n sokkal jobb a minőség, nincs reklám mert vissza lehet tekerni meg az Isten tudja még miket sorolt fel.. Ehhez analfabéta vagyok sajnos....

Hüllő 2.0

(#33880) bopeti98 válasza bigrob (#33879) üzenetére

bopeti98
(őstag)

A képminősége alulmarad a Digi DVB-C-hez képest, viszont az tény, hogy több kényelmi szolgáltatást nyújt, mint a sima kábeltévé. Azt Neked kell eldönteni melyik a fontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#33881) zsolt501 válasza bopeti98 (#33880) üzenetére

zsolt501
(PH! nagyúr)

A felvétel és a reklám átlépés itt is megoldható.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33882) Watt25 válasza bigrob (#33879) üzenetére

Watt25
(Topikgazda)

Képminőségben sokkal jobb a Digi kábeltévé, illetve a visszatekerés csak tévé kérdése. Ez enyém tudja. Ha nem túl régi a tévéd, akkor valszeg a tied is. Szóval, kamu szöveget nyomott a "faszi".

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33883) apszi válasza bigrob (#33879) üzenetére

apszi
(senior tag)

Lassú voltam, de már bent hagyom ;) Nem vagyok a DIGI embere, de én egy villanásig sem gondolkodnék rajta, hogy maradjak-e T-s vagy sem. Én is nemrég váltottam, és egy pillanatig sem bántam...én már úgy vártam őket mint a Messiást. IPTV? Nincs reklám? Van reklám, csak áttekerheted ha gondolod. De ezt egy olyan tévével ami tud felvenni, TIME Shift-elni, szintén megy, de ha mindenképp ragaszkodsz box-hoz, a DIGI-nek is van HD box-a amivel külső eszközre, pl. vinyó, tudsz felvenni...reklámot áttekerni. Én jót röhögtem, mikor ismerősömnek az éppen ott tevékenykedő T-s emberke mondta, hogy a net jó a DIGI-nél, de a TV egy fos. Ja, hogy T-nél tévénként 800 X forint egy box, és azonos csatornájú HD adást egyszerre csak egy tévén tudok nézni? :D Amikor ajánlgatta a T-s ÜFSZ a digitális tévéjét, és én ezt felvetettem nekik, mondta, hóhóóóó, van analóg. Mondom kb. egy hónapja érdeklődtem, akkor még nem volt. Ár? Egyszerűen NEM KONKURENCIA!!! Nézd, mindent összevetve, nem tudom milyen komoly érv szólhat a T mellett, ha van más, a T-től teljesen független szolgáltató. Nem mondom, hogy bármi bajom lett volna vele, míg volt, az ár-értékén kívül, de, hogy lajtos kocsival sem tudnának visszahúzni az egészen biztos. Persze a döntés a tiéd! ;]

[ Szerkesztve ]

(#33884) Flashget válasza apszi (#33883) üzenetére

Flashget
(Jómunkásember)

Tegyuk hozza, hogy aki akar nem kell a Digitol berelnie stb-t, mert vehet uzletben olyat ami szamara tobb funkciot tud. Koszonhetoen annak, hogy a T-vel ellentetben a Digi nem kodolja a DTV csatornakat a filmcsatornak kivetelevel.
Egyszeruen a T jelenleg nem versenykepes a Digivel ar/ertek tekinteteben.
IPTV meg nem egy kavezo a nativ kodolatlan HD-vel szemben.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#33885) bigrob

bigrob
(senior tag)

Milyen néven találhatok ilyen boxot például? Tv-m kb 4-5 éves nem tud felvenni meg ilyen csoda dolgok :D
Amúgy itt a diginél ha több tv-re kötném akkor az összesre kell ilyen box vagy koax kábellel rákötöm és örülök?

Hüllő 2.0

(#33886) zsolt501 válasza Flashget (#33884) üzenetére

zsolt501
(PH! nagyúr)

Bizony és ez mellé a T igen nagy mértékben tömöríti az összes adást, hogy a Koax kábelén a TV szolgáltatás mellett még internetet is tudjon adni, némelyik SD adás a VHS időket idézi, és abból is a többször másolt filmeket.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#33887) Watt25 válasza bigrob (#33885) üzenetére

Watt25
(Topikgazda)

Fusd át a téma összefoglalót. Bármilyen DVB-C és mpeg4 képes box jó.

(#33888) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Zuglóban nincs adás! Legalábbis nálam egy csatorna se elérhető. Másnál?
Egyéni vagy csoportos hiba?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33889) kali válasza leslieke (#33888) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

óbudán okés.

(#33890) leslieke válasza kali (#33889) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Köszi, egy Zuglói válasz kellene még és kiderülne, menjek-e reklamálni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33891) leslieke válasza leslieke (#33890) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Megjavult.

(#33892) bopeti98

bopeti98
(őstag)

Na jó, telefonon töröltettem a neten leadott megrendelést. Nem fogok csak arra várni heteket, hogy rögzítsék. Majd ha lenyugodtak a kedélyek ( új terület -> túl sok bekötés ) bemegyek személyesen tiszta lappal megrendelni.

A Telekomos lemondást, meg visszavontam. Szerencsére még benne voltunk a 8 napba, így remélhetőleg gond nélkül megy tovább a szolgáltatás. Bár az is felmerült bennem, hogy maradok a T-nél az HBO Go, meg a TV Go miatt, de ezt itt most nem részletezem.

(#33893) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Sziasztok!

Nem találtam Digi-s telefon topicot, de szerintem így is beleillik ide.

Szóval van egy Upc kábel előfizetésünk, aminek még egy készülék bevonásával +1 Mediacard kb. 6000 lenne a havidíja AKCIÓSAN /míg a műanyaglakat rá nem rohad a börtönbe hűségidővel/. Semmi HBO, vagy egyéb extra csomag. Ugyanez a Diginél 2170 Ft lenne, ha csomagba rendelnénk, telefonnal együtt+internettel.
Internet már van hűségidő nélkül, ami még olcsóbb lenne a csomagban.

A UPC telefon előfizetést szeretnénk megtartani a szám miatt, de a Digis akcióért érdemes bekötni azt is. Ilyenkor mi a helyzet? Változik a szám? Lehetne 2 vezetékes telefon előfizetést egyszerre használni?

Másik kérdésem, hogy hány Tv-t köthetek rá egy Digi kábel TV előfizetésre? Ebben lesznek HD csatornák is?

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#33894) rocket válasza gyáliSanyi (#33893) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Szia!
"A UPC telefon előfizetést szeretnénk megtartani a szám miatt"

Szamhordozas.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33895) gyáliSanyi válasza rocket (#33894) üzenetére

gyáliSanyi
(őstag)

Hordozási állapot: Szolgáltatók között nem hordozott

Eredeti szolgáltató: UPC Magyarország Telekommunikációs Kft.

Ez akkor pontosan mit is jelent? Diginél nem kapjuk ezt a számot, mert UPC-hez tatozik, így nem lehet fennakadás?

(#33896) Watt25 válasza gyáliSanyi (#33893) üzenetére

Watt25
(Topikgazda)

Lehetne 2 vezetékes telefon előfizetést egyszerre használni?
Én azt nem értem, hogy miért gondolod azt, hogy ennek bármiféle akadálya lenne...

(#33897) boszin

boszin
(újonc)

Egy adott műsorszóró különböző szolgáltatási területein ugyanazokat a TS-eket broadcastolja? Ha nem, akkor az adott csatornák video és hang streamei megegyeznek?

(#33898) Watt25 válasza boszin (#33897) üzenetére

Watt25
(Topikgazda)

Csak abban van különbség, hogy benne van a stream-ben a terület neve. Én pl. ebből tudom, hogy Aktiv1 előfizetőként először a budapestit kaptam, most viszont a százhalombattai stream-et kapom.

[ Szerkesztve ]

(#33899) gyáliSanyi válasza Watt25 (#33896) üzenetére

gyáliSanyi
(őstag)

Csak azt hittem, hogy akkor ugyanaz a tel. szám lenne, ahhoz meg csak egy előfizető lehet.

(#33900) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Másik kérdés, hogy a Diginél, egy TV csomaghoz hány TV köthető rá?
Ezeknél lesz HD adás vagy külön kártyával működik csak az 1080i vétel?

UPC-nél 1550-et kell fizetni a HD adások vételéhez alkalmas Mediacard-ért minden új készülék után.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.