Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    Sziasztok. A CI modulhoz szeretnék kérni némi segítséget. Műholdas digim van. Egy Samu 46-os F6500-as tv-m van, tv hátulján matrica, leveszem, alatta CI modulnak hely. Ok, szuper. Tartozékok között CI modul, az a kis műanyag cucc. Az is rendben van. Belenéztem a belsejébe és két sor tüske sorakozik bent. Megpróbáltam a kártyát beletenni, de mintha a tüskék nem érnék el a kártya chip-jét, ráadásul nagyon lötyög is benne, ami furcsa, mert szerintem elég szorosan kellene belemennie, ugyan úgy, ahogy a beltéribe is. Szuper lenne, ha tudnám használni simán a tv-t, nem kellene a beltéri. A csatornákat megtalálta a tv, lekerestettem vele, műholdat is váltottam, mert alapból mindig az Astra-t dobja fel. Átállítottam Intelsat-ra, meg vannak a csatornák, de a kártya miatt nincs kép. Meg amit sztem eszméletlenül elb@sztak az a koax rákötése a tv-re. Mármint a menetes rész. Nem értem miért nem lehetett volna hátrafelé megcsinálni a csatit, miért kellett ezt az oldalra kivezetős megoldást erőltetni, hátha akkor 10mm-rel vastagabb lett volna a tv? Na mindegy is :(((

    Szóval ha valaki tud, légyszi segítse ez ügyben, hogy hogyan is kellene ezt a renccert aktiválni. kártya hogyan álljon a CI modulban, hogy érzékelje a TV és ne kelljen a beltérit használnom.

    Köszönöm előre is :R

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák